Lista nominala cu personalul medical din fiecare serviciu medical:

NR. CRT.

NUME SI PRENUME

FUNCTIA

Compartiment

COMPARTIMENT CHIRURGIE GENERALA

1.

BLAGLOSOV GABRIEL-GELU

MEDIC PRIMAR CHIRURGIE

COMP. CHIRURGIE GENERALA

2.

CHELARU LAURA LUMINITA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CHIRURGIE GENERALA

3.

MOCANU MARIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CHIRURGIE GENERALA

4.

TARLEA GEANINA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CHIRURGIE GENERALA

5.

VASCU SIMONA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CHIRURGIE GENERALA

COMPARTIMENT A.T.I.

6.

CUMPANA ION

MEDIC SPECIALIST A.T.I.

COMP. A.T.I.

7.

RAGEA CORINA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. A.T.I.

COMPARTIMENT BLOC OPERATOR

8.

POPA GHITA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. B.O.

COMPARTIMENT MEDICINA INTERNA

9.

SOARE SAVA

MEDIC PRIMAR MEDICINA INTERNA

COMP. MEDICINA INTERNA

10.

VETELEANU MIHAI

MEDIC SPEC. MEDICINA INTERNA

COMP. MEDICINA INTERNA

11.

ISTRATE MIRELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. MEDICINA INTERNA

12.

MISAILA ANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. MEDICINA INTERNA

13.

POEDE MARIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. MEDICINA INTERNA

14.

SOROIU NICULINA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. MEDICINA INTERNA

15.

URSU MANUELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. MEDICINA INTERNA

COMPARTIMENT OBSTETRICA GINECOLOGIE

16.

BARKAL DARWISH

MEDIC SPECIALIST O.G.

COMP. OBSTETRICA GINECOLOGIE

17.

BUCA MIRCICA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. OBSTETRICA GINECOLOGIE

18.

PANESCU TEODORA-GEANINA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. OBSTETRICA GINECOLOGIE

19.

TOADER GABRIELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. OBSTETRICA GINECOLOGIE

20.

BANITA CARMEN

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. OBSTETRICA GINECOLOGIE

21.


PRAJA DOBRICA

ASISTENT MEDICAL

COMP. OBSTETRICA GINECOLOGIE

COMPARTIMENT NOU NASCUTI


22.


DRAGOMIR LILIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. NOU- NASCUTI


23.

DRAGOMIR MIHAELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. NOU- NASCUTI

24.

ZBIRCIOG ADRIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. NOU- NASCUTI

25.

FILIP IRINA-ELENA

ASISTENT MEDICAL DEBUTANT

COMP. NOU- NASCUTI

COMPARTIMENT PEDIATRIE

26.

CIUPERCA JANA

MEDIC PRIMAR PEDIATRIE

COMP. PEDIATRIE

27.

PALADE MARIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. PEDIATRIE

28.

IORDACHESCU MARIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. PEDIATRIE

29.

MOISE FANICA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. PEDIATRIE

30.

SPINACHE CORINA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. PEDIATRIE

31.

DRAGU ALINA-MONICA

ASISTENT MEDICAL

COMP. PEDIATRIE

COMPARTIMENT BOLI CRONICE

32.

KILA HOSSNI

MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA

COMP. BOLI CRONICE

33.

CHIRITA MARIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. BOLI CRONICE

34.

CONSTANDACHE CECILIA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. BOLI CRONICE

35.

DRAGOMIR GIGEL

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. BOLI CRONICE

36.

HORTOLOMEI ANGELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. BOLI CRONICE

37.

PETRACHE EUGENIA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. BOLI CRONICE

38.

PALADE ELENA-LIDIA

ASISTENT MEDICAL

COMP. BOLI CRONICE

COMPARTIMENT GASTROENTEROLOGIE

39.

VASILIU CLAUDIA-MIHAELA

MEDIC PRIMAR

GASTROENTEROLOGIE


COMP.GASTROENTEROLOGIE


40.

NITA SIMONA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP.GASTROENTEROLOGIE


41.

MUSAT MIRELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. GASTROENTEROLOGIE

42.

ANDRONIC NICOLETA

ASISTENT MEDICAL

COMP. GASTROENTEROLOGIE


43.

HOLBEA IULIANA-DANIELA

ASISTENT MEDICAL

COMP. GASTROENTEROLOGIE


COMPARTIMENT CAMERA DE GARDA

44.

IANCU LIANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CAMERA DE GARDA

45.

RADOVICI IONEL

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CAMERA DE GARDA

46.

BRATIE CRISTINEL

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CAMERA DE GARDA

47.

LIPAN MARIUS-MIHAIL

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CAMERA DE GARDA

48

COSTEA VALENTINA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. CAMERA DE GARDA

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

49.

DOBRIN DIANA- ANGELA

MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

50.

CEFALAN NUTA

MEDIC SPECIALIST LABORATOR CLINIC

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

51.

VORNICESCU MIHAELA

BIOLOG MEDICAL SPECIALIST

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

52.

MANOLIU CARMEN MARIA

CHIMIST MEDICAL PRINCIPAL

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

53.

CROITORU ANGELA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

54.

SERBAN SEBASTIAN

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

55.


MUSTEATA LENUTA

ASISTENT MEDICAL DEBUTANT

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

56.

BARBU VIOREL

MEDIC SPECIALIST RADIOLOGIE

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

57.

DRAGNEA ELENA-DANIELA

MEDIC PRIMAR MEDICINA NUCLEARA

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

58.

BARBU ADRIANA

ASISTENT MEDICAL PR.

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

59.

GAMAN VIOLETA-RALUCA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

60.

SARATEANU ANDREEA ELENA

ASISTENT MEDICAL

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

61.

LERA TEODORA

FIZICIAN MEDICAL DEBUTANT

LABORATOR RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA

COMPARTIMENT STERILIZARE

62

TARLEA MIREL

ASISTENT MEDICAL PR.

COMP. STERILIZARE

COMPARTIMENT FARMACIE

63.

MIHAI ANA-MARIA

FARMACIST

COMP. FARMACIE

64.

RACOVITA AMELIA-GABY

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. FARMACIE

65

BUCA ROXANA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. FARMACIE

COMPARTIMENT STATISTICA MEDICALA

66.

ALBU TICA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. STATISTICA

COMP. SPEC. IN PREV. SI LIMIT. INFECTIILOR ASOC. ASIST. MED

67

SOANA RODICA ANGELA

MEDIC PRIMAR

COMP. SPEC. IN PREV. SI LIMIT. INFECTIILOR ASOC. ASIST. MED

68.

SERBAN-HUZUM COSTEL

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

COMP. SPEC. IN PREV. SI LIMIT. INFECTIILOR ASOC. ASIST. MED

DISPENSARUL T.B.C

69

POPA VALENTINA MARIANA

MEDIC SPEC. PNEUMOLOGIE

DISPENSARUL T.B.C.

70

AMARICAI FLORENTINA

ASISTENT MEDICAL PR.

DISPENSARUL T.B.C.